W dniu 24 listopada 2017r.  sto trzecie urodziny świętowała Pani Katarzyna Kurowska. Ten wyjątkowy dzień, jubilatka spędziła w gronie rodziny i licznie przybyłych gości. Były życzenia, kwiaty i upominki.

Pani Katarzyna Kurowska jest najstarszą mieszkanką gminy Bielsk. Przeżyła dwie światowe wojny i trzy zmiany ustroju w Polsce. Urodziła się 24 listopada 1914 roku w miejscowości Siemienie gm. Drobin. W 1939 roku poślubiła Wincentego Kurowskiego, z którym szczęśliwie przeżyła ponad pół wieku. Zamieszkiwała wspólnie z mężem w miejscowości Cetlin gm. Gozdowo pracowała w gospodarstwie rolnym i wychowywała czworo dzieci. W 1967 roku państwo Kurowscy przenieśli się do gminy Bielsk i prowadzili gospodarstwo  w miejscowości Tchórz. Obecnie Pani Katarzyna mieszka u córki Heleny Pawłowskiej w Żukowie. Podczas przyjęcia urodzinowego serdeczne życzenia oraz gratulacje złożył Wójt Gminy Bielsk Józef Jerzy Rozkosz oraz Sekretarz Gminy Krystyna Chyba. W dniu urodzin jubilatkę odwiedzili również przedstawiciele KRUS w Płocku.

Pani Katarzyna cieszy się dobrym zdrowiem, czyta dużo książek jest pogodna i uśmiechnięta. Może pochwalić się również doskonałą pamięcią. Życzymy Szanownej Jubilatce zdrowia, pogody ducha oraz miłości i troski ze strony rodziny i przyjaciół.

 

         bip   powiat plocki   zgrp   pup

         elektronicznaskrzynkapodawcza   narodowesr   wku   mapa aktywnosci 1

         woj   dump   baner krus  

         km   pl logo CEIDG   mikroporady   baner2 szybki PIT

         pit  

Copy Right © 2013 Gmina Bielsk