Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy Bielsk, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych i oddali głos na moją osobę. Państwa obecność przy urnach wyborczych była nie tylko spełnieniem obowiązku obywatelskiego, ale przede wszystkim wyrazem zaangażowania i troski o losy naszej gminy. To zaufanie, jakim mnie obdarzyliście  świadczy o tym, że realizowana przeze mnie polityka gminna zyskała u Was poparcie i uznanie. Dziękuję za zaufanie i za każdy oddany głos. Jestem głęboko przekonany, że rozpoczynająca się kadencja samorządu będzie również pomyślna dla naszej gminy i jej mieszkańców oraz że wspólnie z wybranymi przez Was radnymi będziemy dalej ją gospodarczo rozwijać i ubogacać.
                                                                                                                  
                                                                                                                      Z poważaniem
                                                                                                                  Józef Jerzy Rozkosz

         bip   powiat plocki   zgrp   pup

         elektronicznaskrzynkapodawcza   narodowesr   wku   mapa aktywnosci 1

         woj   dump   baner krus  

         km   pl logo CEIDG   mikroporady   baner2 szybki PIT

         pit  

Copy Right © 2013 Gmina Bielsk