Wymiania okien (2szt.)  szpachlowanie i malowanie ścian (ponad 150 m2), gładź gipsowa z dwukrotnym malowaniem (ponad 150 m2), posadzki płytkowe (ponad 50 m2), docieplenie ścian styropianem (ponad 142 m2)

wyremontowana remiza

W dniu 9 lipca 2013 roku zostało oficjalnie przekazane do eksploatacji iluminacyjne oświetlenie Kościoła p.w. Św. Jana Chrzciciela w Bielsku. Jest to ostatni etap trwającej trzy lata inwestycji p.n. „Przebudowa i modernizacja przestrzeni publicznej rynku wsi gminnej Bielsk”. Prace polegały na wykonaniu linii kablowej do podłączenia siedmiu stylowych słupów oświetleniowych o wysokości pięciu metrów, na których zainstalowano projektory oświetleniowe. Inwestycja została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „EL-WODKAN” Grażyna Łacheta z Tłuchowa i Zakład Instalacji Sanitarnych TECH-INSTAL Grażyna Porębska z Płocka.

Całkowita wartość prac wyniosła 117 711 zł z czego pozyskano w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013 z działania „Odnowa i Rozwój Wsi” kwotę 76 560 zł. Iluminacja Kościoła była ostatnim etapem zwieńczającym prace dotyczące przebudowy centrum Bielska. Z pewnością każdy mieszkaniec naszej gminy może być dumny z uzyskanych efektów. Dzięki uporowi i determinacji Wójta Gminy zrealizowano w calości dokumentację techniczną, która została zlecona w 2008 roku i konsekwentnie realizowana do 9 lipca b.r.

1d3e9562eae9bcd0a03bf51e0b2aac5c

         bip   powiat plocki   zgrp   pup

         elektronicznaskrzynkapodawcza   narodowesr   wku   mapa aktywnosci 1

         woj   dump   baner krus  

         km   pl logo CEIDG   mikroporady   baner2 szybki PIT

         pit  

Copy Right © 2013 Gmina Bielsk